7.série - díly

Charrmed

31. ledna 2007 v 16:53 | paigik
Charrmed - Čarrodějky (přesný překlad - okouzlující)
7x04
Piráti unesou čarodějku (Brendu) a říznou jí nožem, který způsobí rychlejší stárnutí. Čarodějky se rozhodnou pro záchranu Brendy. Sestry Piper a Phoebe s tím zatím nesouhlasí, protože se jim to zdá moc riskatní. Paige se tedy vydá sama. Najde Brendu, ale piráti ji obklíčí a říznou též kouzelným nožem. Sestry Paige najdou a Leo jí ošetří netuší, ale co nůž způsobí. Když se Piper a Phoebe vydají znovu za piráty, aby je zničily a zachránily Brendu dozví se, jak rychle může Paige zestárnout. Vyjednávají s piráty, ťi po nich chtějí, aby zase obživly kašnu mládí, díky tomu se pak Paige zase vrátí do normálu. Čarodějky pro to, aby kašnu obživly musí ukradnout z muzea pohár mládí. Sestrám se to podaří a jdou za piráty s pohárem. Piráti ale čarodějky přelstí a místo toho, aby vodu z kašny mládí nechali pro Paige, kapitán pirátů se sám napije a omládne. Vpoháru ale ještě trochu elixíru zbyde a čarodějky začnou proti pirátům bojovat. Nakonec zajdou za Paige, která se napije a omládne. Leslie si balí věci a odcházá z redakce, Phoebe se za ním příjde rozloučit, ale nakonec se tam spolu pomilují.
Co já na to říkam?Supr díl řekla bych..!..

Cheaper by the Coven

29. ledna 2007 v 14:34 | paigik
Cheaper by the Coven - Levnější Sabat Čarodějnic ( překlad není přesný)
7x03
Sestry si všimnou bratrských hádek mezi Wyattem a Chrisem.Wyatt Chrise pořád přenáší na jiné místa, nebo mu odčarovává dudlík kvuli žárlivosti. Phoebe s Paige to chtějí začít řešit, zavolájí tedy babi aby je těchto hádek zbavila. Babi se podařilo odčarovat bratrům jejich zpory, ale sourozencé hádky se přenesly na Paige,Phoebe a Piper. Ti se ještě ke všemu začínají chovat jako malý děti. Phoebe vyhrála cenu za článek do sloupku a šla na akci předání cen kde byl i Leslie. Sestrám se to trochu vymklo z rukou a tak se Phoebe líbala s Lesliem na akci a Paige zase se svim studentem ve škole. Babi tedy zavolala Mámu sester aby jim pomohla, kouzlo se tedy zase přeneslo na Chrise s Wyattem. Wyatt si myslí, že jeho vinou se hádají Piper s Leem a že Leo už není skoro doma. Do domu se dostane démon, který vypadá jak Leo a Wyatt se sním přenese do podzemí. Piper,Leo a Phoebe s Paige se za ním vydají dolů. Když Wyatta najdou začnou ho Leo a Piper přesvědčovat aby se vrátil, že Leo nikam neodejde a že to není jeho vina! Wyatt se nakonec vrátí a démon zmizí. Babi pokřtí Malýho Chrise
Co já na to řikám - Tenhle díl je dobrej, Wyatt je tam opravdu kouzelnej!=) paigik

The Bare Witch Project

28. ledna 2007 v 21:07 | paigik
The Bare Witch Project - Nepovedený čarodějnický projekt
7x02
Phoebe s Piper si vyjdou s chrisem a wayettem do místní restaurace, Piper začne chrise kojit, příde k nim ale vedoucí restaurace s rozkazem aby toho nechala, že to vadí ostatním návštěvníkům restaurantu a ukáže na cedulku s rozkazem nekojit! Phoebe vadí že ženy nemají takové právo a napíše anonymně dopis se stížností. Když příjde do kanceláře dopis nenápadně položí na vrh a přesvědčuje Lesliho aby o tom napsal do sloupku. Piper vadí že Leo není vůbec doma s chlapci a tak se za ním vidá do podsvětí. Leo mezitím zabíjí dole démony aby zařídil bezbečnost chlapců. Sudent v kouzelnické škole omylem vyvolá z knihy Lady Godivu( jela po městě nahá, proto aby dokázala že může dělat co chce. Na tu dobu to byl velký čin, lady tak zařídila stejný právo pro ženy a muže.) která se nahá a na koni objeví v kouzelnické škole. Paige to začne řešit a tak zavolá sestry. S lady ale dorazil i její manžel který ze všech pouští vstek ven a tím se rozputá rvačka ve škole. Později se ale dostá i ven a začně vyvolávat rvačky i mimo školu. Čarodějky se snaží poslat lady Godivu i s jejím manželem zpět aby lady mohla dokončit svoji cestu. Když ale vyjdou ze školy něco se změní, všechny ženy chodí zahalené a všude pracují jen muži. Čarodějkám dojde, že asi lady neuskutečnila svoji cestu a tím změnila budoucnost. Vyvolají tedy lady zpět a spomocí studenta dají zase vše dopořádku. Phoebe se rozhodne udělat velký čin a tak si veme lady Godivu jako vzor a nahá nasedne na koně a promluví k městu, ale hlavně k vedoucímu restaurace, že není za co se styděť při kojení, že je to ta nejpřirozenější věc. Vedoucí nakonec vyhodí ceduli s timto zákazem a Phoebe sklidí velký potlesk.
Co já na to říkám: Tenhle díl je docela dobrý, přišel mi trochu jednoduchý, ale určitě byl zajímaví paigik=)

A Call To Arms

28. ledna 2007 v 20:32 | paigik
A Call to Arms - Volání do zbráně
7x01
Leo se snaží zabít Barbase, který Lea ovlivňuje a využívá k zabití starších.Leo si myslí, že zabití dvou starších je jeho vina. Paige,Phoebe a Piper ho chtěli trochu rozptýlit a tak ho donutí jít spolu s Piper na hinduistickou svatbu, nechtěne tu ale vyvolají sílu hinduistických milenců, Šakti-bohyně tvorstva a Šivi-boha zkázy, kteří je posednou a Piper narostou další dva páry rukou. Aby zachránili svět musí Phoebe a Piper držet Piper s Leem od sebe, aby se nepomilovali to by totiš mohlo způsobit velký výbuch. Nakonec čarodějky zabijí barbase a Zbaví Piper s Leem posedlosti. Phoebe si vzala volno v práci, Elis mezitím najme za Phoebe dočasnou pomoc. Phoebe se ale trochu viděsí že pomoc je Leslie, který se jí hned na první pohled líbí. Paige se dozví, že se starší chystají zavřít magickou školu a začně protestovat. Starší nakonec školu nezavřou, ale pod podmínkou, že se Paige stane řiditelkou školy.
Co já na to říkám: Tenhle díl mi přijdě hrozně zkrácený, čekala sem od toho víc a moc se mi to nelíbilo bylo to opravdu hodně ,,amaterský" Paigik=)
 
 

Reklama